• Çalışma Saatleri
  • 24 Saat Açık
  • Turkey, İstanbul
  • Altıntepe, Cihadiye Cd. No:40, 34840 Maltepe

Sakal Ekimi

 

İstanbul'da Sakal Ekimi

Sakal ekimi yaptırmadan önce doktor muayenesi şarttır, bu nedenle saç köklerinin nereden alınacağına doktor karar verebilir. Tipik olarak, bu tip saç transferinde kafa derisinden alınan kökler kullanılır ve işlem sırasında lokal anestezi kullanılır. Ardından, hedef bölgeye transfer edilmeden önce donör alandan hasat yapılarak başlanabilir. Belirli noktalara lokal anestezi uygulanarak, donör alan kökleri acısız bir şekilde buraya nakledilir ve sakal ekiminin sonuçları birkaç hafta sonra görülür.

Kısa Bilgiler

Çalışma Süresi :3-4 Saat
Anestezi : Lokal Anestezi
Teknikler : Kapalı
Net Sonuç : 6 Ay

Sakal Ekimi Adımları

- Planlama - Operasyon - Kurtarma

Öncelikle, sakal ekiminde başarılı bir sonuç alabilmek için bir doktor muayenesi gereklidir. Doktorunuz, size donör bölgeyi saptayacak ve buradaki saç köklerinin sakal oluşumundan yararlanarak bir estetik işlem yapacaktır. Genellikle bu saç kökleri kişisel saç derisinden elde edilir çünkü bu uygulama oldukça yaygındır. Nakil sırasında lokal anestezi uygulanır ve sağladığınız rahatlama sayesinde herhangi bir ağrı hissetmezsiniz.Bu sayede kişi daha rahat bir süreç yaşayabilir. Donör olarak kullanılan alandan operasyon başlatılır. Bu bölgeden alınan saç kökleri belirlenen bölgeye nakledilir. Donör bölgeden alınan foliküller belirli noktalara lokal anestezi uygulanarak ağrısız bir şekilde nakledilir. Yaklaşık bir süre sonrasında, gözle görülen sakal ekimi sonuçları ortaya çıkmaya başlar.

Sakal Ekimi Sonrası

İşlemden sonra iyileşme süreci başlar. Zaman içinde sağlıklı kökler oluşacak ve birkaç gün içinde sakallanma tamamlanacaktır. Bir hafta veya on gün içerisinde sağlam köklere sahip sakallar tıraş edilebilecektir. Bu noktadan sonra sakal dökülmesi görülebilir ki bu gayet normal bir durumdur. Küçük miktarda dökülen sakal yeniden çoğalmaya başlayacaktır. Türkiye'de sakal ekimi Metropolmed'de detaylı hizmet veren uzman ekip ile aklınıza takılan her soru yetkili personel tarafından cevaplanmaktadır. Deneyimli ekip ve alanında uzman doktorlarla birlikte sağlıklı sakallara sahip olmak mümkün.

Sakal Ekimi Fiyatları

"Sakal ekimi kaç para?" diye soranlar olabilir. Sizin durumunuza ve kılların miktarına göre sakal ekimi fiyatları farklılık gösterebilir. Doğru fiyat teşhisi için Metropolmed'e bağlanarak doktor tarafından bir muayene yaptırmanız önerilir. Bu muayeneden sonra size uygulanacak sakal ekiminden ne bekleyebileceğiniz hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Uzman sağlık ekibimizden, ağrısız saç ekimi ve kaş ekimine ilişkin bilgi alabilirsiniz.

Bize Ulaş

Hızlı Randevu için Formu Doldurun!

Herhangi bir konuda bize danışmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Sağlıklı Günler Dileriz.