• Çalışma Saatleri
  • 24 Saat Açık
  • Turkey, İstanbul
  • Altıntepe, Cihadiye Cd. No:40, 34840 Maltepe

Diş Kaplamaları

 

İstanbul'da Diş Kaplamaları

Lamine kaplama, diş estetiği alanında kullanılan önemli bir yöntemdir. Bu işlem sayesinde dişlerinizdeki şekil ve renk bozuklukları giderilebilmektedir; ayrıca dişlerinizin incelmesi önceki diş beyazlatma işlemlerinde meydana gelen sorunlardan daha az olacaktır. Böylelikle umutsuzca sürdürülen beyazlatma işlemlerinden alamadığınız sonuçlar lamine kaplama ile yakalanabilir. Beslenmeniz, sağlıklı ve göz alıcı bir ağız ve diş yapısına sahip olmak için temel bir önem taşır. Nitekim bu hayal edilen bir gülümseme sizin potansiyelinizi tam kullanmanıza yardımcı olur. İyileştirmek istediğiniz dişlerinizi lamine kaplama yöntemi ile düzelterek, arzu ettiğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

Kısa Bilgiler

Çalışma Süresi : 1-2 Saat
Anestezi : Lokal Anestezi
Tekniler : Kapalı
Net Sonuç : 2 Hafta

Diş Kaplama Adımları

Lamine Diş Tedavi Süreci

Lamine kaplama sadece birkaç basit adımda tamamlanır. İlk olarak, dişlerin ölçümleri alınır. Sonra renk tonu seçilerek size uygun gülüş elde edilir. Test uygulamasından sonra istenmeyen görüntüler ortadan kaldırılabilir ve hayallerinizdeki gülüş gerçeğe dönüşebilir. Ardından ana porselenler üretilir ve kişiler aynı gün yeni dişlerini kullanmaya başlar. Metropolmed'in uzman sağlık ekibiyle, mükemmel bir gülüş sağlamak çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilir.

Türkiye'de Lamine Kaplamalar

Sağlık her zaman için önemli bir konudur. Lamine kaplama uygulamaları söz konusu olduğunda, sağlam ve güvenilir bir merkezi seçmek çok önemlidir. Bunlar genellikle 2-3 seans sürebilen uygulamalardır, bu sayede hem güzel görünen ağız ve dişler elde edersiniz hem de sağlıklı olmalarına yardımcı olursunuz.

Bu nedenle, estetik merkezinizin güvenilir ve yetenekli bir kadrosu olması çok önemlidir. Türkiye, ağız ve diş estetiği için en cazip seçeneklerden biri olarak gösteriliyor. Lamine Kaplama ile ilgili yorumlar incelendiğinde, Türkiye'yi tercih edenlerin yorumları dback'i olumlu çıkıyor. Operasyon sonrasında sadece memnuniyet yeterli değildir; bunun devamlı bir biçimde sürdürülmesi gerekmektedir. Metropolmed, uzman ekibi sayesinde Türkiye'deki lamine kaplama operasyonları alanında başarılıdır.

Laminasyon Maliyeti 2021

Finansal yönü de dikkate alındığında, aldığınız hizmetin maliyeti ve kalitesi arasında denge mevcuttur. Metropolmed ekibi, tüm prosedürler için belirlenmiş olan fiyatlarla verilen uzmanlık hizmetini her hasta için uygun bir şekilde sunar. Lamine kaplama dişler, son derece hızlı bir sürede mükemmel bir gülümseme ve gelecekte sağlıklı bir görünüm için kusursuz bir sonuç sağlar. Bu yöntem, ağrısız ve uzun süreli etkiye sahip olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sahip olmanız gereken mükemmel gülüş için operasyona ödemeniz gereken bedel konusunda da memnuniyet vericidir. Gerçekten de diş sağlığınıza uygun fiyatlarla sahip olmak sizi daha da gülümsetecek

Bize Ulaş

Hızlı Randevu için Formu Doldurun!

Herhangi bir konuda bize danışmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Sağlıklı Günler Dileriz.