• Çalışma Saatleri
  • 24 Saat Açık
  • Turkey, İstanbul
  • Altıntepe, Cihadiye Cd. No:40, 34840 Maltepe

ICE FUE Saç Ekimi

 

Ice FUE saç ekimi yöntemi, saç ekiminde etkili sonuçlar elde etmek için kullanılır. Böylece, donör bölgeden alınan saç köklerinin ömrü uzatılarak daha kalıcı bir sonuç elde edilir.

FUE tekniği, donör bölgeden alınan saç köklerini çok düşük bir sıcaklıkta tutmak için bir solüsyon ile uyarlamayı kapsar. Bu solüsyon kökleri dondurarak ekim sürecindeki verim kaybını engeller ve ömrünü uzatır. Ice FUE teknolojisi, saç ekimi yönteminden en iyi sonuçları almak için etkin ve tavsiye edilen bir yöntemdir.

Ice FUE metodu aslında FUE yöntemine benzer. Temel ayrım olarak; saç köklerinin çekiminden transfer süresi arasında verim ve kalite kaybını önlemek için, saç kökleri özel olarak hazırlanmış soğuk durumda bir solüsyon içinde tutulmasıdır.

Ice FUE Saç Ekimi Yönteminin Avantajları Nelerdir?

Ice FUE saç ekiminin avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • İşlem sırasında alınan saç kökleri, etkinliğini kaybetmeyecek şekilde saklanabilir ve daha kalıcı sonuçlar alınabilir.
  • Saç ekimi uzmanları, saç kökleri güvenli bir şekilde tutulduğu için işlem sırasında daha rahat çalışabilirler.
  • Verimliliğini kaybetmeyen saç kökleri, diğer yöntemlere göre nakledildiği bölgede daha fazla saç çıkmasını sağlar.
  • Bu yöntemde iyileşme sürecinin daha kısa olduğu ve saçların daha hızlı uzadığı görülmektedir.

Saç Köklerinin Custodiol Solüsyon ve Özel Mini Soğutucu İle Saklanması

MetropolMed'de saç ekimi işlemleri için öncelikli olarak donör bölgeden alınan saç köklerinin en iyi şekilde saklanması için Custodiol solüsyonu ve mini soğutucu kullanıyoruz. Bu istisnai saklama çözümü, organ nakli ve kalp damar gibi ameliyatlar sırasında da kullanılmakta olup, fiyat etiketi nedeniyle sadece seçili klinikler tarafından desteklenmektedir. Saç kökleri bu mini soğutucular sayesinde sabit +4°C sıcaklıkta enfeksiyon riskini azaltarak safe bir şekilde teslim edilir.

Bize Ulaş

Hızlı Randevu için Formu Doldurun!

Herhangi bir konuda bize danışmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Sağlıklı Günler Dileriz.