• Çalışma Saatleri
  • 24 Saat Açık
  • Turkey, İstanbul
  • Altıntepe, Cihadiye Cd. No:40, 34840 Maltepe

Hasta Yorumları

Saç Ekimi - Danimarka

Anders Kjærgaard

Ülkemde fiyat çok yüksek olmasına rağmen aslında saç ekimimi Danimarka'da yaptırmayı planlamıştım. Ancak 6 ay önce bir arkadaşım METROPOLMED'de saç ekimi yaptırdı ve sonuç gerçekten çok iyidi. Bu nedenle, yaptıracağım saç ekimi operasyonundan hiç şüphem yoktu. METROPOLMED'i saç ekimi yaptırmayı planlayan ve Danimarka kliniklerindeki fiyatlara göre %60-80 oranında tasarruf etmek isteyen herkese şiddetle tavsiye edebilirim. Tatlı insanlar, üstün hizmet ve profesyonel ekip. Danimarka'dan onaylandı!
Saç Ekimi - Avrupa

Talip Yaris

Saç ekimi sürecinde gösterdikleri kaliteli hizmet ve yakın ilgi için Metropolmed ekibine teşekkür ederim. Ayrıca son iki yıldır YouTube videolarına bakabildiğim kadar bilgi edinmeye çalışıyorum bazı insanların söylediklerini duyup yüzde yüz söyleyebilirim hiç ağrı hissetmedim. Operasyon sırasında şakalar yaparak gülüyordum. Onlar bana bakıyordu ve sadece konuşuyorduk. O an beni mutlu ve rahat hissetmemi sağladı. Bu operasyonu arkadaşlarıma ve aileme tavsiye edebilirim. Saç ekimi yaptırmak istediklerinde bildiğim gidebilecekleri tek yer Metropolmed . Herkese mutluluklar dilerim.
Saç Ekimi+ Diş İmplantı - Avrupa

Özcan Dumano

Metropolmed ile Facebook'ta tanıştım. Normalde Facebook'taki reklamlara pek güvenmem ama yine de formu doldurdum ve Azize Hanım biraz konuştuktan sonra beni aradı. Biraz araştırma yaptım ve aklımda bir kaç yer vardı ben de en iyisini seçmek istedim. Sadece saçımı değil dişlerimi de yaptırmak istedim ve anlaşmalı oldukları tam teşekküllü bir hastanede yaptırmaya karar verdim. Onlar kadar çok sıcak ve samimilerdi. Fatma hanım ve ekibi Nur hanım ve diğer ismini hatırlayamadığım diğer arkadaşlar benimle çok ilgilendiler. İşlerini iyi yaptıklarına inanıyorum.
Saç Ekimi - Avrupa

Sumag Ilyrian

Bu kliniği tavsiye ediyorum. Yabancı hastalar için bir tercüman sunuyorlar. Emira, Hırvatça konuşarak hala iletişim halinde olduğum ve saç ekiminin nasıl gittiğiyle ilgilenen çok hoş bir bayan. O ve diğer personeller sizi çok iyi karşılıyor. Rahat ortam ve tüm prosedür çok profesyonel bir ekip ve misafirperverlik hakkında daha az stresli hissetmenizi sağlıyor.
Saç Ekimi - Almanya

Jim

Aslında bu kliniğe sadece saç ekimi için ön görüşme için gittim ve ertesi gün kendimi ameliyat masasında buldum. Klinik yöneticisi Duygu Demir Hanım çok samimi ve nazik bir şekilde beni karşıladı. Operasyonla ilgili tüm adımları benimle görüştü. Bir doktor da konsültasyona katıldı ve sorularımı yanıtladı. Tedavi çok iyi geçti ve herhangi bir komplikasyon olmadı. Resepsiyondan müdüre kadar tüm ekip çok motiveydi ve bir çalışan graftları dikerken bana bu işi aşkla yaptıklarını söyleyince emin ellerde olduğumu anladım. İstediğim zaman bu kliniğe geri dönerdim. Duygu Hanım ve ekibini bir kez daha tebrik ediyorum. Her şey için teşekkürler.
Saç Ekimi - Avrupa

Prakash Kumar P

Sunulan toplam paket iyiydi. Doktor ve ekip iyiydi. Maksimum greft yaptılar ve tedavi söz verildiği gibi gerçekleşti. Ancak ameliyatın ertesi günü söz verildiği gibi tercüman yanımda değildi ve iletişim çok zordu. İlk yıkama da düzgün/hijyenik değildi. O gün bana nasıl davranıldığı konusunda endişeliydim. Ancak, telefonla baktığımda bakım sonrası harika görünüyordu. Donör bölgemde hala biraz rahatsızlık var ve uzaktan destek harika! Umarım destek söz verildiği gibi devam eder! MetropolMed'i tavsiye ederim.
Bize Ulaş

Hızlı Randevu için Formu Doldurun!

Herhangi bir konuda bize danışmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Sağlıklı Günler Dileriz.