• Çalışma Saatleri
  • 24 Saat Açık
  • Turkey, İstanbul
  • Altıntepe, Cihadiye Cd. No:40, 34840 Maltepe

Meme Büyütme

 

İstanbul'da Meme Büyütme

Estetik olarak çekici gözükmek herkesin hakkıdır. Ancak bazı insanlar, memelerinin istedikleri boyutlara ulaşamayabilirler. Gelişmiş plastik cerrahi teknolojileri, bu insanlar için bir cevap sunmuştur ve göğüs büyütme operasyonu arzu edilen sonuca ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Günümüz teknolojisi ile meme büyütme işlemi, kolay bir operasyon olarak kabul görmektedir. Meme büyütme arandığında açıkça silikon jel dolgulu protezler gelir akla ancak memeye yağ enjeksiyonu da son zamanlarda popüler hale geldi. İki işlem arasındaki temel fark, cerrahi opsiyonun daha uzun süreli bir çözüm sağladığıdır.

Kısa Bilgiler

Çalışma Süresi : 1-2 Saat
Anestezi : Lokal Anestezi - Genel Anestezi
Teknikler : Kapalı
Net Sonuç : 6 Ay

Meme Büyütme Adımları

Meme Büyütme Çeşitleri

Meme büyütme için birçok seçenek vardır. 3D Model Meme Büyütme uygulaması yenilikçi teknolojisini kullanmaktadır. Kişinin meme fotoğrafları yüksek çözünürlükte çekilir ve bunlar yardımıyla 3 boyutlu simülasyon cihazın yazılımı sayesinde gerçekci bir model oluşturulur. Operasyon sonrası ulaşılan görüntü kişiye sunulur. Keller Huni Meme Büyütme yöntemi, size gerçekçi üç boyutlu görsel bilgiler sunarak meme büyütme sürecini basitleştirir. Silikon implant uygulaması esnasında bu yöntem elemana girmeksizin meme büyütme işlemini gerçekleştirmeye izin veriyor. Böylece meme büyütme işlemi öncesinde ve sonrasında operasyona konulacak meme boyutu daha rahat seçilebilir.

Meme Büyütme İşlemi

Meme büyütme, meme altına implant yerleştirilmesi işlemidir. İmplantlar vücudun yağ dokusu, sodyum içeren ajanlar veya silikon olarak seçilebilir. Meme altına implant yerleştirmek için birçok teknik mevcuttur ve alınacak tedaviye göre cerrah tarafından kullanılacak olan tekniğe karar verilecektir. En yaygın uygulama ise meme altına bir kesi açarak implantın buradan yerleştirilmesidir. Bu yöntem en çok tercih edilen implant yerleştirme tekniğidir. İkinci plastik cerrahi meme büyütme ameliyatında, göğsünüzün alt kısmından birkaç küçük kesi yapılarak implant yerleştirilir. Bu şekilde, cerrah memenizin daha fazla gözle görülür bölgesinde ameliyat izi bırakmadan implant uygulaması gerçekleştirilmiş olur. Üçüncü meme büyütme ameliyatı ise, cerrah tarafından meme ucunuza bir açıklık oluşturularak buradan implant eklenerek gerçekleştirilmektedir.

Meme Büyütme Sonrası Değişim

Meme büyütme operasyonu gerçekleştikten sonra, memede hissedilen şişlik veya hassasiyet normal bir durumdur. İki hafta içinde operasyon sonrası alacağınız estetik görüntünüz yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Cerrahiniz tarafından meme ucundan yapılan kesilik, meme altı ve koltuk altlarında yapılan kesiler tüm izleri kaybolmuş olacaktır. Ameliyat dan sonra cerrahlar tarafından belirtilen lokallerde oluşabilecek kızarıklıklar, sertlikler veya ateş hissi, derhal cerrahinize bildirilmelidir.

Meme Büyütme Fiyatı

Merak konusu olan meme büyütme fiyatları, hangi merkezde ve ülkede operasyon planlandığına bağlı olarak değişir. Fiyat daha önemli bir konu olmaktan uzak, yaşam boyu memnuniyetle hatırlayacağınız ve hayallerinizdeki memeye kavuşmanızı garantileyen ameliyat sürecidir. Bir görünüm için iyi bir memeye sahip olmaya odaklanmalısınız.

Meme Büyütme İçin En İyi Fiyat

Türkiye, en iyisini ve en uygun fiyatı sunduğu gibi, meme büyütme estetiği ile memnuniyetle hatırlanacak mükemmel bir hizmet sunmaktadır.

Bize Ulaş

Hızlı Randevu için Formu Doldurun!

Herhangi bir konuda bize danışmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Sağlıklı Günler Dileriz.