• Çalışma Saatleri
  • 24 Saat Açık
  • Turkey, İstanbul
  • Altıntepe, Cihadiye Cd. No:40, 34840 Maltepe

Hakkımızda

 

METROPOLMED olarak misyonumuz, Türkiye ve dünya genelinde sağlık turizmi alanında güvenilir ve üstün hizmetler sunarak her hasta için en uygun ve etkili tedavi yöntemlerini erişilebilir kılmaktır. Sağlık Bakanlığı ve Turizm ve Kültür Bakanlığı tarafından akredite edilmiş, öncü bir medikal turizm şirketi olarak, deneyimli bir ekiple yönettiğimiz yüksek kaliteli hizmetlerimizle hastalarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz, tüm hizmetlerimiz uluslararası sağlık turizmi standartlarına tam uyum sağlamakta ve lisanslı olarak sunulmaktadır.

Vizyonumuz, insanların hayatlarına dokunarak sunduğumuz faydalar ve güvenilir sağlık deneyimiyle sağlık turizmi sektöründe uluslararası alanda tanınan ve tercih edilen sektöründe lider bir konumda olmaktır. Yüksek kaliteli ve teknolojik altyapıya sahip sağlık kuruluşlarıyla iş birlikleri yaparak, hasta memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Değerli akademik kadromuzla birlikte sürekli eğitim ve araştırmaya önem vererek, yenilikçi ve etik değerlere dayanan sağlık çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

Bize Ulaş

Hızlı Randevu için Formu Doldurun!

Herhangi bir konuda bize danışmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Sağlıklı Günler Dileriz.