• Çalışma Saatleri
  • 24 Saat Açık
  • Turkey, İstanbul
  • Altıntepe, Cihadiye Cd. No:40, 34840 Maltepe

Meme Küçültme

 

İstanbul'da Meme Küçültme

Meme küçültme ameliyatı estetik bir işlem olarak bilinir, ancak bazen tıbbi nedenlerle de gereklidir. Büyük göğüsler, simetrisiz sarkmalara sebebiyet verebilir. Tıbbi nedenlerle meme küçültme, ayrıca hayatınızdaki geri kalan zamanı daha sağlıklı ve rahat bir şekilde geçirmenize yardımcı olur. Göğüs büyüklüğünden kaynaklanan omuz ve sırt ağrılarının sona ermesi meme küçültme ameliyatlarını uygulamaya yönlendiren diğer faktörler arasinda yer almaktadir. Eğer vücuttaki aşırı kilo göğüslere dağılmışsa, kamburluk ve cilt problemleri gibi rahatsız edici durumlara yol açabilir. Günümüzde meme küçültme cerrahisi hem tıbbi, hem de estetik amaçlarla en çok tercih edilen operasyon olarak öne çıkmaktadır.

Kısa Bilgiler

Çalışma Süresi : 1-2 Saat
Anestezi : Lokal Anestezi - Genel Anestezi
Teknikler : Kapalı
Net Sonuç : 6 Ay

Meme Küçültme Adımları

Meme Küçültme Faydaları

En önemli faydası ise üst bedeninizin daha dengeli ve orantılı olmasıdır. Diğer bazı faydaları ise; meme küçültme ameliyatı sonrasında iki meme arasında estetik bir simetri yakalanır, kıyafetlerinize daha iyi uyum sağlamanız mümkün olur ve bu durum özgüveninizi olumlu yönde etkiler. Meme küçültme sonrası kilo vermek sıklıkla rastlanan bir durumdur. Göğüsler ne kadar ağır olursa olsun vücudunuzun geri kalanına göre küçük bir yer kapladığından, alınan yağ miktarı vücut ağırlığınızı önemli ölçüde etkilemez. Meme küçültme ameliyatından sonra, kilonuzu daha rahat kontrol edebilecek egzersizler yapabileceksiniz. Ayrıca implantsız meme küçültme işlemi de mümkün olabilir. Bu yöntemde, vücudunuza herhangi bir implant yerleştirilmeden sadece kilonuz azalacaktır. İşte böylelikle hayatınızda ileride olumlu sonuçlar doğuracak bir seçim yapmış olacaksınız.

Meme Küçültme İyileşme Süresi

Meme küçültme ameliyatından bir hafta sonra sizin dinlenme zamanınızdır. Doktorunuzun verdiği ilaçları sakın aksatmayın ve göğüslere baskı yapmayan spor sütyenleri giyin. Ayrıca ağır yük taşımamalısınız ve ilk aydan sonra hafif egzersizlere başlayabilirsiniz. İyileşmenin tam olarak ne zaman gerçekleştiğine gelince ise tam iyileşme yaklaşık altı haftan içerisinde gerçekleşir.

Meme Küçültme Fiyatı

Meme küçültme fiyatları ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Türkiye'deki cerrahlar, meme küçültme işlemlerini Liposuction ile ileri teknolojiyle mümkün kıldıklarından, internette en çok aranan şeylerden biri olan bu ameliyat için Türkiye tercih edilmektedir. Bazı sigorta acenteleri, büyük göğüslerin neden olduğu sağlık sorunları sebebiyle bu tür operasyonların bedeli ya da tamamıyla ödenebilmesine neden olacaktır. Ücretsiz meme küçültme hakkına sahip olmak için, sigorta acentenizle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Meme Küçültme Estetik Midir?

Meme küçültme, estetik cerrahiyi kullanarak büyük göğüslerin boyutu ve ağırlığını azaltmak için kullanılan bir yöntemdir. Bu operasyon yardımıyla estetik sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Meme Küçültme Size Nasıl Yardımcı Olur?

Meme küçültme, hem estetik bir görünüm elde edebilmenize yardımcı olur hem de sırt ağrısından kurtulmanızı sağlar.

Bize Ulaş

Hızlı Randevu için Formu Doldurun!

Herhangi bir konuda bize danışmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Sağlıklı Günler Dileriz.