• Çalışma Saatleri
  • 24 Saat Açık
  • Turkey, İstanbul
  • Altıntepe, Cihadiye Cd. No:40, 34840 Maltepe

Diş Kronu

 

İstanbul'da Diş Kronu

Zirkonyum, diş kaplama için kullanılan beyaz renkli bir alaşımdır. Estetik özellikleriyle oldukça aranan ve bir yandan da dayanıklı olmasıyla bilinen zirkonyum, en önemli yönlerinden olan güzel görünüm açısından da çok tercih edilmektedir. Böylece hem dayanıklılığa gösterilen dikkat hem de estetiğe sahip olma ile birlikte herkes tarafından sevilmeye başlamaktadır.Bunun yanında, doğallıkla şıklığı bir araya getirmek her zaman önemlidir. Zirkonyum Kaplamalar, metal kaplanmamış destek kaplama olarak kategorize edilmektedir ve bunlar daha doğal bir görünüm için tasarlanmıştır. İşte bu nedenle hem şık hem de son derece doğal bir görünüme sahip olmak için tercih edebileceğiniz en güzel seçenek zirkonyum kaplamalardır.

Kısa Bilgiler

Çalışma Süresi : 1-2 Saat
Anestezi : Lokal Anestezi
Teknikler : Kapalı
Net Sonuç : 2 Hafta

Diş Kronu Adımları

Zirkonyum Taç İncelemeleri

Gülümsemelerinizin kusursuzluğuna yardımcı olan zirkonyum kaplama, uzun süre sorunsuz kullanabilmeniz için ağız ve diş bakımının düzenli olarak yapılması gerektiğini unutmamalısınız. Zirkonyum kaplama sonrası fotoğraflardaki mutlu olmanıza sebep olan önemli hususlar arasında diş ipi ve diş fırçalaması da saygabiliriz. Güzel görünen yeni dişlerinizi uzun süreli kullanmak için 6 ayda bir doktora gitmeniz gerekiyor.

Türkiye'de Zirkonyum Kronlar

Zirkonyum kaplama için uzman bir diş hekimi seçmek, mükemmel sonuçlar elde etmek için büyük önem taşır. Türkiye, bu tür işlemlerin yapılması açısından dünya çapında popüler hale gelmiştir. Dişlerde ve diş etlerinde herhangi bir sorun olmadığında, zirkonyum kaplama prosedürünün sadece kısa bir sürede tamamlanabildiği de unutulmamalıdır.

Sadece bir hafta içinde Türkiye'de büyük bir fark yaratan zirkonya kaplamanın alınması kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Metropolmed uzman sağlık ekibi ve iyi donanımla bu hizmeti sunmaktadır. Bu, kullanıcılar arasında etkili ve zahmetsiz bir sürecin hizmet verilmesini sağlar.

Zirkonya Kaplama Maliyeti 2021

Gülümseme güzelliği ve ağız sağlığınız çok önemli olduğunda, fiyatlar artık en öncelik olmaktan çıkıyor. Zirkonyum kuronlar hayatınıza katacağı faydalar açısından oldukça fiyatlarına oranla oldukça uygun hale geliyor. Yeni gülüşünüzü ve sağlıklı dişlerinizi gördüğünüzde zirkonyum kaplama maliyetinden de memnun kalacaksınız. Metropolmed ile aynaya bakarken kendinizi her zamankinden daha çok sevecek, gülüşünüzle ışıldayacak ve istediğiniz ağız sağlığına kavuşmak için bu kolay ve etkili uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Bize Ulaş

Hızlı Randevu için Formu Doldurun!

Herhangi bir konuda bize danışmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Sağlıklı Günler Dileriz.