• Çalışma Saatleri
  • 24 Saat Açık
  • Turkey, İstanbul
  • Altıntepe, Cihadiye Cd. No:40, 34840 Maltepe

Kaş Ekimi

 

İstanbul'da Kaş Ekimi

Yüz ifadelerini çevremizdeki insanlarla etkili bir iletişim kurmak için kullanırız. Kaşlar da bu süreçte oldukça önemli ve bu nedenle kaş dökülmesi birçok kişi tarafından kaygıya yol açabilir. İyi haberlerse uzmanlar tarafından gerçekleştirilen kaş ekimi işlemi bu sorunu ortadan kaldırarak,kaş kıllarını doğru ve etkin bir şekilde yeniden çoğaltmaya yardımcı olabilir.

Kısa Bilgiler

Çalışma Süresi : 4-5 Saat
Anestezi : Lokal Anestezi
Teknikler : Kapalı
Net Sonuç : 6 Ay

Kaş Ekimi Adımları

- Planlama - Operasyon - Kurtarma

Kaş çeşitliği, her kişinin ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Mikrobilbing ve Kaş Ekimi arasındaki farka bakıldığında, mikrobilbing'in daha kalıcı bir çözüm olma olasılıkları daha yüksektir. Kaş ekim tercih edenler daha kalici bir sonuç elde edebilirler. Donör bölge olarak genellikle baş arkası kullanilmaktadir ancak gerektiğinde uygun olmayan durumlarda başka bölgelerden de ilgili saç sürgünler alinabilir.Metropolmed, size özel verimli ve rahat bir kaş ekimi gerçekleştirmek için Türkiye'deki sağlık uzmanları ile çalışmaktadır. Öncelikle, donör bölgesi ve kaş tipi için hastanın fiziksel durumunu muayene ederek doğru bölgeyi belirlemek için muayene yapmadan donör bölgeyi seçebilmek çok daha doğru sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

Kaş Ekimi Sonrası

Uygulamanın ertesinde iyileşme evresi başlar. Bir süre geçtiğinde kaş ekimi öncesi ve sonrasındaki fark görülebilir. Kaş tasarımında hazırlanacak doğal bir görünüm çok büyük önem taşımaktadır. Ayrıca kişinin yüz hatlarına uygun olabilecek şekilde dizayn edilmelidir. Kaş ekimi iyileşme sürecinden sonra yeni görünümünüzün keyfini dilediğiniz şekilde çıkarabilirsiniz. Sakal ekimi, ağrısız saç ekimi gibi çeşitli operasyonlarda uzman olan Metropolmed, hiçbir yanlış kaş ekimine izin vermiyor. Size mükemmel sonuçlar veren profesyonel hizmetler sunuyor.

Kaş Ekimi Fiyatları

Sizin için en uygun kaş ekimi ücretini mümkün olduğunca etkin bir şekilde belirlemek için profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kaşlarınızın seyreklik durumu, şekil ve boyut, gibi faktörlere bağlı olarak her bireye özel kaş ekimi maliyeti hesaplanır. Eğer kaşlarınızı sadece şekil olarak değiştirmek istiyorsanız da, bu durum aynen geçerlidir. Kaş ekimi ücreti hususunda detaylardan ve karar vermede size yardım eden bir uzman ile iletişime geçerek daha net sonuç alabilirsiniz.

Kaş Ekimi Hasta Yorumları

Metropolmed, topladığı bilgileri kullanarak uzun süredir arzu edilen sağlıklı ve güzel kaşlar için yardım sağlar. Ayrıca, ücretsiz muayene talebinde bulunup kaş ekimi için uzman personelimizden veya doktorumuzdan yardım alabilirsiniz.

Bize Ulaş

Hızlı Randevu için Formu Doldurun!

Herhangi bir konuda bize danışmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Sağlıklı Günler Dileriz.