fbpx
Bizi 7/24 arayabilirsiniz.
info@metropolmed.com

Hair Transplant

MetropolMed > Hair Transplant

Hair Transplant

Saç dökülmesi sorununun kalıcı çözümü olarak saç ekiminden bahsedebiliriz. Saç ekimi hastane ortamında mikro cerrahi bir operasyonla gerçekleşir.

Eyebrow Transplant

Daha çok kadınların tercih ettiği bu tedavi yöntemi kaşların eski hacmine ve kalınlığına ulaşmasını amaçlar. Kaş ekimi, FUE saç ekim anlayışı ile..

Beard and Mustache

Kılların olmadığı ya da seyrek görüldüğü yerlere saçlı deriden alınan kıl kökleri nakledilir. Saçların olduğu gibi bıyıkların da çıkış yönlerine dikkat edilmelidir.

Estetik Cerrahi

Estetik Cerrahi’de her zaman ameliyat yapılması gerekmez. Estetik operasyon deyince iz bırakan ve kesikler barındıran operasyonlar akla gelmemelidir.

About MetropolMed

Metropolmed offers you high quality hair transplant service in the hospital environment with the latest, state-of-the-art hair transplant techniques (Sapphire Fue, DHI). Please fill out the form for a natural-looking hair transplant with maximum graft and get information from us, don’t postpone your happiness!

Metropolmed is a medical centre specialized in hair transplant surgery within a specialized hospital in Istanbul

We are providing high quality service by hair transplant surgeons performing with the maximum number of hair grafts medically and cosmetically suitable for each patient. We guarantee %100 Natural and great result. You can get a Quick and Free assessment by filling the form. We look forward to helping you. Experienced, highly skilled hair transplant surgeons and medical staff

 

Hemen Arayın

× WHATSAPP